Tanie linie lotnicze pracują z własnym systemem rezerwacji, co oznacza, że Tix.nl nie może pomóc w zmianie.


Musisz dokonać zmiany bezpośrednio w linii lotniczej. Pamiętaj, że koszty zmiany mogą być wysokie.


Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat zmiany rezerwacji dla kilku największych tanich linii lotniczych.


Ryanair

Wejdź na stronę Ryanair i wybierz „Rezerwacje” na górze. Następnie wprowadź numer rezerwacji i adres e-mail (zgodnie z potwierdzeniem rezerwacji) w opcji „Nie masz konta myRyanair” i kliknij „Dalej”.

* UWAGA: nie wprowadzasz własnego adresu e-mail, ale adres e-mail wygenerowany przez Tix.nl.


Teraz wybierz „Zarządzaj rezerwacją”, a otrzymasz możliwość zmiany lotu lub nazwy. Postępuj zgodnie z instrukcjami i zapłać koszty bezpośrednio do Ryanair, aby potwierdzić zmianę.Easyjet i Wizzair

Zameldujesz się w obu liniach lotniczych, podając numer rezerwacji i nazwisko, ale aby się zalogować i dokonać zmiany, potrzebujesz unikalnego adresu e-mail i hasła.


Informacje te są dostępne na życzenie w naszym dziale obsługi klienta. Po prostu wypełnij formularz kontaktowy na dole tej strony, aby poprosić o dane logowania do rezerwacji, a my prześlemy Ci szczegóły i procedurę.


Transavia i Tui

Z Transavią lub Tui nie można niestety dokonać zmiany online.   • Twoja linia lotnicza nie jest tutaj wymieniona? Przejdź do strony internetowej linii lotniczej, z którą podróżujesz, i zaloguj się za pomocą numeru rezerwacji. Postępuj zgodnie ze wskazówkami online i dokonaj zmiany, dokonując płatności bezpośrednio w linii lotniczej. Możesz natychmiast zobaczyć online, czy zmiana została wprowadzona.

  • Nie można dokonać zmiany online? Skontaktuj się bezpośrednio z linią lotniczą.

  • Po dokonaniu zmiany nie będzie ona widoczna na profilu MyTix, ponieważ została ukończona bezpośrednio w linii lotniczej. Nie stanowi to problemu, o ile Twoja podróż jest prawidłowo umieszczona na stronie internetowej linii lotniczej.